Kimdir Öz-Bilgin İnşaat?

Öz-Bilgin İnşaat, sektöründe yılların tecrübesi ve kalite anlayışıyla her geçen yıl daha güçlü ve daha büyük projelere imza atmıştır.
Akılda kalıcı ve modern mimari konseptlerin yanı sıra, deprem yönetmeliğine uygun sağlam yapılarla da yatırımcılarına kaliteli yaşam alanları sunmayı hedefliyor.
İstanbul bölgesinin konut yatırımı ile ilgili sahip olduğu öngörü ile, her zaman gelişen bölgelerde konut projeleri yapıyor ve ev sahibi olmak isteyenleri kazançlı bir yatırımla buluşturuyor.

Öz-Bilgin Hakkında

Öz-bilgin İnşaat 2013 yılından beri faaliyet göstermektedir. kurucuları; Trabzonlu olmakla beraber, Bilgin ailesi kuruluşudur.

Konut müteahhiti olarak inşaat sektöründe ilk çalışmalarını başlatıp, sorumluluk bilinciyle, dayanıklılığı önceleyen konut projeleri üretmek ve bu projeleri yaşama kazandırmak amacıyla Öz-Bilgin Şirketini kurmuştur.

Öz-Bilgin İnşaat, bir yandan konut projelerini yaşama kazandırırken, diğer yandan birçok ticari mülke yatırım yapmıştır. Gelişmeye uygun ve değer kazanacak bir alan olarak öngördüğü bölgelere yatırım yapma kararı almıştır. Erguvan İnşaat Şirketi çatısı altında, marka değerini yükseltme vizyonuyla, ticari faaliyet ve konut projelerine devam etmektedir

Vizyonumuz

Üst yapı başta olmak üzere inşaat sektöründe kuruluşumuzdan günümüze kadar kazandığımız bilgi birikimi, deneyim, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu tüm imkanları kullanarak alanında ayrıcalıklı bir konumda olmak.

Misyonumuz

Yurt içinde ve yurtdışında üstyapı ile de toplum ihtiyaçlarını tamamen karşılamayı amaçlayan ÖZ-BİLGİN İnşaat toplum ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır…

Amacımız

Kaliteyi ön planda tutarak, hizmet verdiği kurum ve kuruluşları memnun edip iş hacmini artırmaktır. Öz-bilgin İnşaat bu amacına ulaşabilmek için uzman kadrosuyla Dünya’daki yeni teknolojileri takip edip uygulamakta ve taahhütlerini en uygun maliyetle ve en verimli şekilde, zamanında yerine getirmektir. Zamanlama, çevre koruma, verimlilik, işçi sağlığı ve iş güvenliği konularına verdiği önem ile sektörünün lider şirketlerinden olma yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümektedir. Öz-bilgin İnşaat toplum ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla hizmet anlayışını değişen dünya çerçevesinde geliştirerek kalitesini sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.